Форум для подростков.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Форум для подростков. » Флуд приветствуем :) » Купити квартиру

Купити квартиру

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Хто може допомогти купити квартиру поруч з метро Ботанічний сад, хочемо переїхати до Харкова.

0

2

Я шукав квартиру біля метро Ботанічний сад через сайт https://makaka.com.ua/sr/advertisement/ … ska/xarkiv де дуже багато квартир здають і продають звичайні люди. Варіантів тут дуже багато, тому я думаю ви точно зможете підібрати те, що вам до душі. Тільки перед тим, як купувати квартиру, добре подумайте, чи варто воно того, або краще взяти себе в руки.

0

3

А что Вы можете сказать про инвестирование в зарубежную недвижимость - на сколько это вообще выгодное дело? Я тут просто увидел почем стоят квартиры в Грузии sea-inside.net и какая у них цена на аренду и так прикинул, что это может быть довольно выгодной инвестицией. Как Вы думаете?

0

4

А мы в Виннице рассматриваем жилье на покупку . Где там ее присмотреть возможно?

0

5

Маричка Бобр написал(а):

А мы в Виннице рассматриваем жилье на покупку . Где там ее присмотреть возможно?

Вінниця це найкрасивіше місто, як на мене, на Західній Україні і там справді зараз дуже багато хороших пропозицій з нерухомості. Подивитися найкращі квартіри вінниця за допомогою агентства нерухомості, вони допоможуть якнайшвидше оформити класну квартиру підходящу вам за всіма критеріями.

0

6

Скажіть, що зараз з цінами на нерухомість у Києві? Буду вдячний.

Отредактировано Антидот (2022-10-20 13:24:56)

0

Вы здесь » Форум для подростков. » Флуд приветствуем :) » Купити квартиру